Фахове видання з педагогічних наук  

   

Архів  

   

Щербина Дар'я Володимирівна

    Щербина Дар'я Володимирівна

кандидат педагогічних наук, доцент


   Народилася у м. Кривому Розі Дніпропетровської області, закінчила             Криворізький державний педагогічний університет та здобула кваліфікацію учителя української мови та літератури. Працювала вчителем української мови та літератури ЗОШ № 126 м. Кривого Рогу та Криворізькому обласному ліцеї-інтернаті для сільської молоді, викладачем кафедри педагогіки Криворізького державного педагогічного університету. З 2010 р. – доцент кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

У 2009 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Формування активної комунікативної позиції учнів основної школи засобами імітаційно-ігрового навчання» та здобула науковий ступень кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.09 – теорія навчання. У 2013 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри педагогічної творчості.

Нагороджена Почесною грамотою МОН України, Почесною грамотою НПУ імені М.П. Драгоманова

Д.В. Щербина виконує обов’язки, пов’язані із навчально-методичною роботою кафедри – відповідає за навчальне навантаження викладачів, здійснює науково-методичний супровід навчальної документації кафедри. Брала активну участь в організації підготовки усіх навчальних і робочих програм дисциплін кафедри, складанні планів підготовки методичної продукції кафедри та її затвердження. Входила до складу авторського колективу з розробки університетського стандарту підготовки магістрів за спеціальністю «Дорадництво» та здійснила укладанні авторських програм профільних дисциплін, науково-педагогічної практики та її методичного забезпечення. Плідно керувала науково-дослідною роботою студентів, керує курсовими та магістерськими роботами студентів.

Опублікувала понад 40 науково-методичних праць, серед яких – навчальні посібники, методичні рекомендації, монографія, розділи у колективних монографіях, навчальні програми, методичні розробки, статті, тези, доповіді тощо.

Викладає профільні дисципліни «Методика викладання загальнопедагогічних дисциплін», «Педагогічна інноватика та управління педагогічними проектами», «Комунікативна культура педагога-дорадника та основи педагогічної конфліктології», «Педагогіка і психологія творчості», «Моніторинг якості освіти та видавнича діяльність в роботі педагога-дорадника» для магістрантів спеціальності «Дорадництво»; загальноуніверситетський курс з педагогічної творчості на факультетах педагогіки та психології, іноземної філології, української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка.

Сфера наукових інтересів та напрями досліджень:

 • формування активної творчо-комунікативної позиції особистості;
 • інноваційні технології навчання при підготовці педагогічних кадрів;
 • невербальна культура педагога.

Контакти:
Телефон: (044) 486-31-32 (роб.)
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Досягнення  

 • dubr-dipl.jpg
 • dubr-dipl2.jpg
 • img002.jpg
 • img003.jpg
 • img004.jpg
 • img005.jpg
 • img006.jpg
 • img007.jpg
 • img008.jpg
 • smolnikova-dipl.jpg
 • smolnikova-phd.jpg
   

Освітня програма бакалаврату "Педагогіка дозвілля"  

   

Освітня програма магістратури «Педагогічне дорадництво»  

   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ