milto

Мільто Людмила Олександрівна

кандидат педагогічних наук, доцент, науковий кореспондент Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України, в.о. професора

Народилась м. Трубчевську Брянської області (Росія), закінчила філологічний факультет Брянського державного педагогічного інституту імені академіка І.Г. Петровського та здобула спеціальність учителя російської мови і літератури. Працювала на посаді старшого викладача Сумського державного педагогічного університету імені М.С. Макаренка, Київського міського педагогічного університету імені Б.Д. Грінченка, доцента кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, провідного наукового співробітника Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України. З 2018 р. – професор кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

У 2001 року, в Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти АПН України, захистила кандидатську дисертацію на тему: «Формування творчої індивідуальності майбутнього вчителя в процесі професійної педагогічної підготовки» та здобула науковий ступень кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. У 2004 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри педагогічної творчості.

Нагороджена Почесною грамотою МОН України, Почесними грамотами Сумського державного педагогічного університету імені М.С. Макаренка, національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, Подякою ректора Університету імені М.П.Драгоманова, Дипломом переможця рейтингу «Кращий доцент 2007–2008 навчального року» кафедри педагогічної творчості національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Почесною грамотою Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих, Почесною грамотою Національної академії педагогічних наук України.

Опублікувала понад 100 науково-методичних праць, серед яких монографії (1 з них у закордонному виданні), навчально-методичні посібники для вищих навчальних педагогічних закладів (у тому числі з грифом МОН України), курс лекцій для студентів ВНЗ (у співавторстві) із грифом МОН України, навчальні програми, методичні рекомендації, статті у фахових провідних виданнях України та виданнях, уведених до міжнародних наукометричних баз (Index Copernicus), у зарубіжних виданнях, тези, матеріали доповідей тощо.

Викладає загальноуніверситетський курс з педагогічної творчості, керує магістерськими роботами.

формування творчої індивідуальності вчителя;

розв’язання педагогічних задач;

розвиток ідей педагогічної майстерності.