dubrovina

Дубровіна Ірина Володимирівна

кандидат педагогічних наук, доцент

Народилася у м. Біла Церква Київської області, закінчила Житомирське музичне училище ім. В. Косенка, Уманський державний педагогічний університет ім. П. Тичини та здобула кваліфікацію викладача педагогічних дисциплін, музичного мистецтва, етики, естетики, художньої культури, керівника оркестру, ансамблю. Працювала викладачем педагогіки, музики в Комунальному вищому навчальному закладі Київської обласної ради «Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж», викладачем кафедри педагогічної майстерності Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів. З 2015 р. – старший викладач кафедри філологічних, суспільно-гуманітарних та мистецьких дисциплін Комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради «Академія неперервної освіти». З вересня 2017 р. – доцент кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова за сумісництвом.

У 2016 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Педагогічні умови самоосвітньої діяльності вчителів музичного мистецтва в системі післядипломної освіти» та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04. – теорія та методика професійної освіти.

Нагороджена дипломами та подяками адміністрації КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», Інституту модернізації змісту освіти.

Опублікувала понад 80 науково-методичних праць, серед яких – навчально-методичні посібники (у тому числі з грифом МОН України), розділ у колективній монографії, статті у зарубіжних та вітчизняних фахових провідних виданнях, тези, матеріали доповідей, методичні рекомендації тощо.

Викладає загальноуніверситетський курс з педагогічної творчості та майстерності на заочному відділенні, керує магістерським і курсовими роботами.

• вітчизняна та зарубіжна педагогіка, психологія, андрагогіка, інноваційні технології навчання;
• сучасний педагогічний процес та новітні технології організації професійного навчання.