Фахове видання з педагогічних наук  

   

Архів  

   

tadeush

Тадеуш Олена Миколаївна

кандидат педагогічних наук, доцент


 

Народилася у с. Верхньоінгульському Бобринецького району Кіровоградської області, закінчила Златопільську гімназію м.Новомиргорода, Київський національний університет культури і мистецтв за спеціальністю «музичне мистецтво» та здобула кваліфікацію «артист-вокаліст, викладач». 

Працювала методистом навчального відділу ВНЗ, заступником начальника відділу координації і контролю навчальним процесом ВНЗ, старшим викладачем.

У 2008 році здобула другу вищу за спеціальністю – «менеджмент організацій», кваліфікація – «ПР, зв’язки з громадськістю».

У 2010 році захистила кандидацьку дисертацію на тему: «Педагогічні умови формування музичного мислення підлітків у позашкільних навчальних закладах» та здобула науковий ступінь кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.02 – теорія та методика музичного навчання. У 2012 році рішенням атестаційної колегії присвоєно вчене звання доцента. 

Опублікувала понад 50 науково-методичних праць, серед яких, навчальні посібники (у тому числі з грифом МОН України), авторські навчальні програми статті у зарубіжних та фахових провідних виданнях, методичні розробки, тези, матеріали доповідей тощо.

Викладає профільні дисципліни з моніторингу якості освіти, основи педагогічної творчості та майстерності, педагогічну інноватику для магістрантів спеціальності «Дорадництво».

    Сфера наукових інтересів та напрями досліджень:

• теорія і методика формування творчого мислення молоді;
• проблеми артистизму викладачів мистецького профілю;
• впровадження інноваційних методик та креативних технологій у ВНЗ.

Контакти:

Телефон: (044) 486 31 32 (роб.) 

Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

Тадеуш Олена Миколаївна 

   

Досягнення  

 • dubr-dipl.jpg
 • dubr-dipl2.jpg
 • img002.jpg
 • img003.jpg
 • img004.jpg
 • img005.jpg
 • img006.jpg
 • img007.jpg
 • img008.jpg
 • smolnikova-dipl.jpg
 • smolnikova-phd.jpg
   

Освітня програма бакалаврату "Педагогіка дозвілля"  

   

Освітня програма магістратури «Педагогічне дорадництво»  

   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ