anishchenko

Аніщенко Наталія Вікторівна

кандидат педагогічних наук, доцент

Народилася у с. Вишевичі Пінського району Брестської обл. (Білорусь), закінчила музично-педагогічний факультет Київського державного педагогічного інституту імені О.М. Горького та здобула кваліфікацію вчителя музики і співу. Працювала вчителем музики та фортепіано в ЗОШ №3, №102 (з поглибленим вивченням музики) м. Києва, викладачем, доцентом кафедри педагогіки і психології Київського національного лінгвістичного університету, .доцентом кафедри соціальної роботи та педагогіки Міжнародного відкритого університету розвитку людини «Україна», завідувачем відділу діагностики обдарованості Інституту обдарованої дитини НАПН України. З вересня 2017 р. – доцент кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

У 1993 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Формування художнього сприйняття молодших школярів засобами комплексної взаємодії мистецтв» та здобула наукову ступінь кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 – теорія та історія педагогіки. У 1996 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри педагогіки.

Нагороджена грамотами МОН України, грамотами, подяками, дипломами НАПН України, подяками ІОД НАПН України.
Н.В. Аніщенко є членом редакційних колегій збірників наукових праць «Навчання і вихованні обдарованої дитини: теорія та практика», «Освіта та розвиток обдарованої особистості» ІОД НАПН України.

Опублікувала понад 60 наукових та науково-методичних праць, серед яких монографії, навчальні посібники, підручники, авторські навчальні програми, методичні розробки, наукові статті, тези, доповіді тощо.

Викладає профільні дисципліни “Методика викладання загальнопедагогічних дисциплін”, “Педагогіка і психологія творчості” для магістрантів спеціальності “Дорадництво”, загальноуніверситетський курс з педагогічної творчості та майстерності на факультеті педагогіки і психології; керує магістерськими та дипломними роботами, науково-педагогічною практикою студентів. Відповідає за навчально-методичну роботу кафедри.

• проблеми художньо-естетичного розвитку дітей та молоді;
• освіта та розвиток обдарованої особистості;
• підготовка фахівців до роботи з обдарованими дітьми;
• творчий розвиток особистості.

Контакти: тел.роб. (044)486-31-32
E-mail: nva1002@ukr net