Фахове видання з педагогічних наук  

   

Архів  

   

natguziy

Гузій Наталія Василівна

завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор,

Заслужений працівник освіти України


 

Народилася у м. Києві, закінчила Київське державне музичне училище імені Р.М.Глієра, Київський державний інститут культури імені О.Є.Корнійчука та здобула кваліфікацію викладача по класу фортепіано і концертмейстера, культосвітпрацівника, керівника академічного хору. Працювала викладачем у м. Києві в ДМШ № 29, педагогічному училищі №1 імені Н.К.Крупської, КДПУ імені М.Горького. З 1995 р. – завідувач кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

У 1990 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Формування музично-естетичної культури школярів в умовах позашкільної початкової музичної освіти» та здобула науковий ступень кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 – теорія та історія педагогіки. У 2007 р. захистила докторську дисертацію на тему «Категорія професіоналізму в теорії і практиці підготовки майбутнього педагога» та здобула науковий ступень доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. У 1995 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри педагогічної творчості, у 2008 р. – професора цієї ж кафедри.

Нагороджена Почесним званням «Заслужений працівник освіти України», Грамотою Кабінету міністрів України, Подякою прем’єр-міністра України, знаком «Відмінник освіти України», Почесними грамотами МОН, НАПН та МКіМ України, Подякою ректора НПУ імені М.П.Драгоманова, а також дипломами, медалями та грамотами університету. Обрана дійсним членом Міжнародної академії акмеологічних наук (Росія, Санкт-Петербург), академіком Академії наук вищої школи України, Української академії акмеології.

Н.В. Гузій є членом спеціалізованих рад НПУ імені М.П. Драгоманова декількох каденцій; членом психолого-педагогічної секції методичної комісії МОН України; відповідальним редактором фахового збірника наукових праць з педагогічних наук «Творча особистість учителя: проблеми теорії та практики»; організатором та активним учасником міжнародних, всеукраїнських, міжвузівських наукових конференцій, семінарів і круглих столів. Зробила вагомий внесок у створення концептуального підґрунтя змісту і технологій викладання загальноуніверситетської дисципліни з основ педагогічної творчості та майстерності – навчальних програм, лекційного курсу, модульно-рейтингової системи обліку успішності студентів, навчально-методичних посібників, рекомендацій, розробок тощо. Ініціювала та організаційно забезпечила відкриття на кафедрі новітньої в Україні магістерської програми зі спеціальності «Дорадництво», очолила підготовку університетського стандарту цієї спеціальністю, здійснила укладання авторських програм профільних дисциплін та науково-педагогічної практики.

Опублікувала понад 250 науково-методичних праць, серед яких монографії, посібники, авторські навчальні програми, підручник (у тому числі з грифом МОН України), статті у зарубіжних та фахових провідних виданнях, методичні розробки, тези, матеріали доповідей тощо.

Викладає профільні дисципліни з акмеології та андрагогіки, основ педагогічного професіоналізму, педагогіки і психології вищої школи для магістрантів спеціальності “Дорадництво”; оригінальні дисципліни з основ професіоналізму викладача вищої школи для магістрантів факультетів мистецтв, фізичного виховання і спорту, іноземної філології; інноваційних технологій у вищій школі на курсах підвищення кваліфікації викладачів вищої школи; загальноуніверситетський курс з педагогічної творчості та майстерності на факультетах педагогіки та психології, мистецтв; керує курсовими, дипломними і магістерськими роботами студентів, науково-педагогічною практикою магістрантів.

Сфера наукових інтересів та напрями досліджень:

 • акмеологічні засади професійної праці фахівців освітньо-виховної сфери;
 • теорія і методика педагогічної освіти;
 • проблеми творчо-естетичного виховання молоді.

Контакти:
Телефон: (044) 486-31-32 (роб.)
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

   

Досягнення  

 • dubr-dipl.jpg
 • dubr-dipl2.jpg
 • img002.jpg
 • img003.jpg
 • img004.jpg
 • img005.jpg
 • img006.jpg
 • img007.jpg
 • img008.jpg
 • smolnikova-dipl.jpg
 • smolnikova-phd.jpg
   

Освітня програма бакалаврату "Педагогіка дозвілля"  

   

Освітня програма магістратури «Педагогічне дорадництво»  

   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ