Вороненко Олександр Вікторович

кандидат педагогічних наук, старший викладач

Народився у м. Херсоні, закінчив Херсонський державний технічний університет, Українську академію зовнішньої торгівлі (м. Київ) та здобув кваліфікації: спеціаліста з обліку і аудиту, магістра хіміка-технолога та магістра міжнародного менеджменту. Працював викладачем Херсонського державного технічного університету, спеціалістом Головного управління економіки Херсонської обласної державної адміністрації та по теперішній час працює у Міністерстві освіти і науки України. З 2015 р. – старший викладач кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за сумісництвом.

У 2014 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Підготовка керівників системи вищої освіти до регулювання діяльності у сфері трансферу технологій» та здобув науковий ступінь кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Нагороджений Почесною грамотою МОН України, Ювілейною Почесною грамотою НАПН України.

Опублікував близько 20 наукових праць, серед яких – статті у зарубіжних та фахових провідних виданнях, методичні розробки, тези, матеріали доповідей на міжнародних конференціях тощо.

Викладає загальноуніверситетський курс з педагогічної творчості та майстерності на заочному відділенні факультетів педагогіки і психології, політології та права, фізичного виховання і спорту, філософської освіти і науки, іноземної філології, української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка.

• теорія і методика професійної освіти;
  • управлінська компетентність керівників вищих навчальних закладів;
  • управління науково-технічною діяльністю у вищих навчальних закладах.

Телефон: (044) 287-82-41 (роб.)