Склад кафедри

natguziy

Гузій Наталія Василівна

завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор,

Заслужений працівник освіти України


 

Народилася у м. Києві, закінчила Київське державне музичне училище імені Р.М.Глієра, Київський державний інститут культури імені О.Є.Корнійчука та здобула кваліфікацію викладача по класу фортепіано і концертмейстера, культосвітпрацівника, керівника академічного хору. Працювала викладачем у м. Києві в ДМШ № 29, педагогічному училищі №1 імені Н.К.Крупської, КДПУ імені М.Горького. З 1995 р. – завідувач кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

Олексюк Ольга Миколаївна

Олексюк Ольга Миколаївна

доктор педагогічних наук, професор


 

Народилась у м. Косів Івано-Франківської області, закінчила Львівську державну консерваторію ім. М.В.Лисенка та здобула кваліфікацію викладача, концертного виконавця. Працювала викладачем музичного училища м. Чернівців, дитячої музичної школи № 35 м. Києва, завідувачем кафедри теорії музики і музичного виховання Київського національного університету культури і мистецтв. З 2008 р. - професор кафедри теорії та методики музичної освіти Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка за сумісництвом професор кафедри педагогічної творчості.

Сова Маргарита Олександрівна

Сова Маргарита Олександрівна

доктор педагогічних наук, професор


 

Народилась у м.Донецьку, закінчила Ждановське державне музичне училище та здобула кваліфікацію викладача по класу фортепіано і концертмейстера; Донецький державний музично-педагогічний інститут за спеціальністю «Музикознавство» та здобула кваліфікацію музикознавця, викладача. Працювала у Мелітопольському держаному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького, Національному університеті біоресурсів і природокористування України, Національному університеті податкової служби України. Очолює кафедру практичної психології Інституту кримінально-виконавчої служби Національної академії внутрішніх справ України. З лютого 2017 р. – професор кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова за сумісництвом.

Щербина Дар'я Володимирівна

    Щербина Дар'я Володимирівна

кандидат педагогічних наук, доцент


   Народилася у м. Кривому Розі Дніпропетровської області, закінчила             Криворізький державний педагогічний університет та здобула кваліфікацію учителя української мови та літератури. Працювала вчителем української мови та літератури ЗОШ № 126 м. Кривого Рогу та Криворізькому обласному ліцеї-інтернаті для сільської молоді, викладачем кафедри педагогіки Криворізького державного педагогічного університету. З 2010 р. – доцент кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Смольнікова Галина Валентинівна

Смольнікова Галина Валентинівна

кандидат психологічних наук, доцент


 

Народилася у м. Києві, закінчила Київський державний педагогічний інститут імені О.М. Горького та здобула кваліфікацію викладача педагогіки і психології, методиста по дошкільному вихованню. Працювала методистом Жовтневого районного методичного кабінету м. Києва, доцентом кафедри методики та психології дошкільної і початкової освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка. З 2016 р. – доцент кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за сумісництвом.

Вороненко Олександр Вікторович

Вороненко Олександр Вікторович

кандидат педагогічних наук, старший викладач


 

Народився у м. Херсоні, закінчив Херсонський державний технічний університет, Українську академію зовнішньої торгівлі (м. Київ) та здобув кваліфікації: спеціаліста з обліку і аудиту, магістра хіміка-технолога та магістра міжнародного менеджменту. Працював викладачем Херсонського державного технічного університету, спеціалістом Головного управління економіки Херсонської обласної державної адміністрації та по теперішній час працює у Міністерстві освіти і науки України. З 2015 р. – старший викладач кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за сумісництвом.

motyshyna

Мотишина Ірина Миколаївна

старший викладач кафедри педагогічної творчості


 

Народилася у м. Шаргороді Вінницької області, закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені М. М. Коцюбинського та здобула кваліфікацію магістра педагогіки, викладача історії та права. Навчалася в аспірантурі Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. Працювала старшим лаборантом кафедри педагогічної творчості, викладачем цієї ж кафедри, учителем Ліцею політики, економіки, права та іноземних мов, спеціалізованої школи № 91 з поглибленим вивченням інформатики м. Києва. З 2017 р. – старший викладач кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова. 

Бурлаєнко Тетяна Іванівнаа

Бурлаєнко Тетяна Іванівна

кандидат педагогічних наук, доцент


 

Народилася у м. Києві, закінчила Економічну Академію імені Карла Адамецького у м. Катовіце (Польща) та здобула кваліфікацію банківського працівника у сфері фінансів та кредиту. Працювала провідним економістом в АТЗТ «Інтер-Контакт», вчителем економіки старших класів Спеціалізованої школи ім. З.К. Слюсаренко № 41 з поглибленим вивченням англійської мови м. Києва, старшим викладачем кафедри економіки та управління персоналом ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України. З 2013 р. – доцент кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за сумісництвом.

Лук’янчук Наталія Вадимівна

Лук’янчук Наталія Вадимівна

 кандидат психологічних наук, в.о.доцента


 

Народилася у м. Києві, закінчила Київське педагогічне училище № 1 ім. Н.К. Крупської, Київський державний педагогічний інститут ім. М. Горького, Київський міський педагогічний університет імені Бориса Грінченка та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, практичного психолога. Працювала учителем та практичним психологом у ліцеї № 38 ім. В. М. Молчанова, загальноосвітній середній школі № 91 м. Києва, методистом, начальником відділу моніторингу якості навчання Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України, завідувачем сектору «Соціалізація обдарованої дитини», провідним науковим співробітником відділу діагностики обдарованості Інституту обдарованої дитини НАПН України. З 2016 р. – доцент кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за сумісництвом.

Саюк Валентина Іванівна

Саюк Валентина Іванівна

кандидат педагогічних наук, доцент, в.о. професора


 

Народилася в Житомирській області, закінчила Київський національний університет імені Т.Г. Шевченка та здобула кваліфікацію географа, географа-краєзнавця, методиста туристсько-екскурсійної справи, викладача. Працювала вчителем географії ЗОШ № 115 м. Києва; методистом, старшим викладачем, доцентом кафедри менеджменту освіти, економіки та маркетингу Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти; деканом і заступником директора Центрального інституту післядипломної педагогічної освіти ДВНЗ «Університет менеджменту освіти» НАПН України. З 2015 р. – професор кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Шестакова Тетяна Віталіївна

Шестакова Тетяна Віталіївна

кандидат педагогічних наук, доцент


 

Народилася у м. Бучі, закінчила Київське педагогічне училище №3, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова та здобула кваліфікацію учителя початкових класів, практичного психолога у закладах освіти, а також вчителя англійської мови і зарубіжної літератури. Працювала помічником вихователя у дитсадку, вожатою та помічником вихователя у таборах відпочинку, вчителем англійської мови в Ірпінській початковій школі № 11 та в ЗОШ № 9 м. Ірпіня. З 1998 р. – викладач, старший викладач, доцент кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

goryslavets

Гориславець Євгенія Олександрівна

асистент


 

Народилася у м. Києві, закінчила Харківський національний автомобільно-дорожній університет за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію менеджера-економіста. У 2017р. закінчила Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова за спеціальністю «Дорадництво» та здобула кваліфікацію консультанта з дорадництва у сфері освіти, методиста, викладача загальнопедагогічних дисциплін. З квітня 2017 р. – ассистент кафедри педагогічної творчості Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова.

 

   

Досягнення  

  • img002.jpg
  • img003.jpg
  • img004.jpg
  • img005.jpg
  • img006.jpg
  • img007.jpg
  • img008.jpg
   
ПнВтСрЧтПтСбНд
   
© ALLROUNDER

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу


НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ