1Студенти-першокурсники новітньої, вперше відкритої в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова освітньої програми «Педагогіка дозвілля» вивчають педагогіку мистецтва не лише у студентських аудиторіях.

У перші місяці навчання у столиці майбутні педагоги-організатори культурно-дозвіллєвої діяльності і рекреації мали змогу зануритися у захоплюючий, ще незвіданий ними світ мистецтва та відвідали стародавню, сакральну пам’ятку ХІ століття – Софію Київську, яка і сьогодні зачаровує своєю величчю й можливістю відчути «живу» історію на її стінах.
На подвір’ї Софії Київської студенти оглянули нещодавно відкриту Браму Заборовського (1746 р.), яка є однією з найцінніших перлин у скарбниці української архітектури та яскравим прикладом тонкого художнього смаку й високої майстерності творців цієї споруди.
Перебуваючи на території іншої всесвітньовідомої святині – Києво-Печерської Лаври, майбутні фахівці відвідали Музей музичного, театрального та кіномистецтва, ознайомилися з історією цих видів мистецтва, почули автентичне звучання старовинних музичних інструментів на Вечорі торбинної музики.
У Будинку-музеї Марії Заньковецької та Будинку-музеї Миколи Лисенка, де колись мешкали відомі митці, першокурсники із захопленням прослухали лекцію про життя і творчість корифеїв українського мистецтва.
Студенти ж заочної форми навчання, не зважаючи на напружений графік занять, відвідали виставку авангардного живопису у Мистецькому Арсеналі, ознайомились із творчим простором сучасної мистецької культури.
Попереду у студентів заплановано ще багато цікавих мистецьких відкриттів: відвідування театрів, музеїв, концертних залів, філармонії, історичних та культурних пам’яток столиці.