1osnСтуденти бакалаврату та магістратури факультету менеджменту освіти і науки (декан проф. Савельєв В.Л.) разом із викладачами випускової кафедри педагогічної творчості (завідувач кафедри проф. Гузій Н.В.) оригінально і змістовно відсвяткували День працівника освіти України.

У цей чудовий день золотої осені студенти та викладачі відвідали культурну пам’ятку садово-паркового мистецтва столиці – Національний ботанічний сад імені М.М. Гришка, помилувалися з його високих круч безкрайньою панорамою Дніпра, куполами старовинних храмів, зразками української давньої архітектури, зарядилися творчою енергією від каштану Т.Г. Шевченка і, головне, віддали шану видатному педагогу минулого Костянтину Дмитровичу Ушинському, відвідавши тихий старовинний цвинтар Видубецького монастиря та поклавши кошик свіжих білих квітів до місця спочивання автора Рідного слова, Дитячого світу, Педагогічної антропології. Біля цього знакового місця майбутні педагоги разом із своїми викладачами мали змогу ще раз обміркувати думку славетного діяча освіти про те, що педагогіка – це мистецтво, – найбільше, найскладніше, найвище й найнеобхідніше з усіх мистецтв…., бо вона прагне задовольнити найбільшу з потреб людини й людства – їхнє прагнення до вдосконалень у самій людській природі.