IMG 096412 червня 2017 року на базі кафедри педагогічної творчості університету відбулось громадське обговорення роботи «Науково-методичні засади та освітні технології розвитку ключових компетентностей в авторській школі «Акмеологічний ліцей» (автори Г.С.Сазоненко, Я.М.Гольденберг, Н.В.Нетеренко, А.О.Скорофанофатова) щодо здобуття Державної премії України в галузі освіти 2018 року у номінації «Загальна середня освіта».

У процесі громадського обговорення було заслухано висновок експертів зазначеної роботи проф.Гузій Н.В. та доц. Тадеуш О.М. Завідувач кафедри проф. Гузій Н.В. відзначила актуальність і перспективність даного дослідження для розвитку освітньої галузі, наголосила на значенні інноваційного педагогічного досвіду авторської школи «Акмеологічний ліцей» як видатного досягнення розвитку акмеології шкільної освіти та виклала основні положення підготовленого експертного висновку. Доц.Тадеуш О.М. підкреслила фундаментальну науково-теоретичну базу виконаної роботи, її особисто-зорієнтовану спрямованність як важливу стратегію розвитку освітньої галузі.

У ході дискусії викладачі кафедри педагогічної творчості виказали соголосну думку щодо високої оцінки розглянутої колективної праці та запропонували реклмендувати роботу «Науково-методичні засади та освітні технології розвитку ключових компетентностей в авторській школі «Акмеологічний ліцей» (автори Г.С.Сазоненко, Я.М. Гольденберг, Н.В.Нетеренко, А.О. Скорофанофатова) на здобуття Державної премії України в галузі освіти 2018 року у номінації «Загальна середня освіта».