IMG 095231 травня 2018 року у межах заходів зі святкування Дня науки в НПУ імені М.П. Драгоманова викладачі кафедри педагогічної творчості взяли участь у розширеному науково-методичному семінарі кафедри педагогічної творчості за участю працівників наукової бібліотеки університету на тему «Сучасний стан функціонування науково-метричних видань з психолого-педагогічних наук та специфіка підготовки однойменних видань», який відбувся у науковій бібліотеці НПУ імені М.П.Драгоманова.

Учасники семінару у процесі творчої дискусії обговорили проблеми пов'язані із сучсним функціонуванням наукометричних баз даних, їх видами та особливостями. У ході семінару було розглягуто питання готовності вітчизняних науковців до взаємодії з такими виданнями, визначення їх наукової авторитетності. Особлива увага була приділена підготовці наукової статті до публікації у міжнародному наукометричному журналі.

Модератор семінару директор наукової бібліотеки Савенкова Л.В. зазначила, що сучасні тенденції представлення наукових досліджень вимагають від науковця подання отриманих результатів до світових загальновизнаних періодичних видань і видавництв (Elsevier, Springer, Wiley, Taylor & Francis OUP, CUP, AIP, APS, Nature, Scienceта ін.), що входять до різних наукометричних база даних (Scopus, Web of Science та ін.) та підкреслила, що кількісні показники цих наукометричних баз даних усе активніше використовуються зарубіжними країнами для визначення та оцінювання ефективності діяльності як окремого науковця, колективу чи організації, так і перспективних напрямів розвитку науки.

Колектив кафедри педагогічної творчості НПУ імені М.П.Драгоманова висловлює велику подяку директору наукової бібліотеки Савенковій Л.В. та заступнику директора бібліотеки з наукової роботи Гончаренко Л.А. за допомогу в організації розширеного науково-методичного семінару та ґрунтовне висвітлення важливих питань з даної проблематики.